Leiding

De leidingsploeg werkjaar 2017 – 2018…

RIBBELS

Fien Vancoillie (groepsleiding, ribbel verantwoordelijke)

fien.vancoillie@chirowijnendale.be

0496 17 96 42

 

Pieter Luypaert 

pieter.luypaert@chirowijnendale.be

0476 56 94 58

 

Femke Vannieuwenhuyse

femke.vannieuwenhuyse@chirowijnendale.be

0493 07 07 64

 

SPEELCLUB

Felix Falk 

felix.falk@chirowijnendale.be

0486 79 46 34‬‬

 

lieselotteLieselotte Dekoninck

lieselotte.dekoninck@chirowijnendale.be

0471 36 45 42

 

Hannes Eeckeloo

hannes.eeckeloo@chirowijnendale.be

0493 06 80 77

 

RAKWI

Louise Debou

louise.debou@chirowijnendale.be

0499 40 24 38‬

 

arnoArno Blieck (rakwi verantwoordelijke)

arno.blieck@chirowijnendale.be

0470 05 18 00

 

TITO 

Dieuwertje Vanhoutte

dieuwertje.vanhoutte@chirowijnendale.be

0470 25 96 03

 

Stijn Deboysere

stijn.deboysere@chirowijnendale.be

0483 13 08 74

 

KETI & ASPI

Yara Folens

yara.folens@chirowijnendale.be

0470 56 78 48

 

Carola Schuyesmans

carola.Schuyesmans@chirowijnendale.be

0473 28 01 21

 

Onze leidingsploeg wordt bijgestaan door:

Lara Van de Velde (Jong Volwassen Begeleider)

lara.vandevelde@chirowijnendale.be

0472 01 23 89

 

Webmaster Guy Vanhulle
webmasters@chirowijnendale.be