Leiding

Voor het werkjaar 2018-2019 telt onze leidingsploeg 16 enthousiaste vrijwilligers!

Voor verdere vragen ivm met de chiro kan je terecht bij onze groepsleiding: Fien Vancoillie en Carola Schuyesmans.

Ribbels:

Naam: Carola Schuyesmans (GROEPSLEIDING)
Geboortedatum: 18 oktober 1998
Chiro-anciënniteit: 
- Vlinder (2016-2017)
- Kaspi's (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
Telefoon: 0473 28 01 21
Email: carola.Schuyesmans@chirowijnendale.be

Naam: Yara Folens
Geboortedatum: 20 oktober 1999
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2016-2017)
- Kaspi's (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
Telefoon: 0470 56 78 48
Email: yara.folens@chirowijnendale.be

Naam: Stijn Deboysere
Geboortedatum: 19 april 2000
Chiro-anciënniteit:
- Tito's (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
Telefoon: 0483 13 08 74
Email: stijn.deboysere@chirowijnendale.be

Naam: Emmelie Vandevyver
Geboortedatum: 30 januari 2001
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2018-2019)
Telefoon: 0493 12 09 19
Email: emmelie.vandevyver@chirowijnendale.be


Speelclub:

Naam: Pieter Luypaert
Geboortedatum: 18 juli 2000
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2017-2018)
- Speelclub (2018-2019)
Telefoon: 0476 56 94 58
Email: pieter.luypaert@chirowijnendale.be

Naam: Louise Debou
Geboortedatum: 5 januari 1999
Chiro-anciënniteit:
- Vlinder (2016-2017)
- Rakwi (2017-2018)
- Speelclub (2018-2019)
Telefoon: 0499 40 24 38
Email: louise.debou@chirowijnendale.be

Naam: Femke Blomme
Geboortedatum: 3 juni 2000
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2018-2019)
Telefoon: 0491 64 89 01
Email: femke.blomme@chirowijnendale.be


Naam: Eros Willemyns
Geboortedatum: 27 november 2001
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2018-2019)
Telefoon: 0492 45 08 89
Email: eros.willemyns@chirowijnendale.be

 

Rakwi:

Naam: Lieselotte Dekoninck
Geboortedatum: 16 september 1999
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2016-2017)
- Speelblub (2017-2018)
- Rakwi (2018-2019)
Telefoon: 0471 36 45 42
Email: lieselotte.dekoninck@chirowijnendale.be

Naam: Femke Vannieuwenhuyse
Geboortedatum: 18 januari 2000
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2017-2018)
- Rakwi (2018-2019)
Telefoon: 0493 07 07 64
Email: femke.vannieuwenhuyse@chirowijnendale.be

Naam: Julie Debou
Geboortedatum: 3 augustus 2000
Chiro-anciënniteit:
- Vlinder (2017-2018)
- Rakwi (2018-2019)
Telefoon: 0495 88 93 90
Email: julie.debou@chirowijnendale.be

Naam: Gauthier Decan
Geboortedatum: 15 juli 1999
Chiro-anciënniteit:
- Rakwi (2018-2019)
Telefoon: 0476 03 59 14
Email: gauthier.decan@chirowijnendale.be

Tito’s:

Naam: Hannes Eeckeloo
Geboortedatum: 27 juli 2000
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2017-2018)
- Tito's (2018-2019)
Telefoon: 0493 06 80 77
Email: hannes.eeckeloo@chirowijnendale.be

Naam: Bas Werbrouck
Geboortedatum: 7 april 2000
Chiro-anciënniteit:
- Tito's (2018-2019)
Telefoon: 0473 36 17 33
Email: bas.werbrouck@chirowijnendale.be

Kaspi’s:

Naam: Fien Vancoillie (GROEPSLEIDING)
Geboortedatum: 22 september 1999
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2016-2017)
- Ribbels (2017-2018)
- Kaspi's (2018-2019)
Telefoon: 0496 17 96 42
Email: fien.vancoillie@chirowijnendale.be

Naam: Arno Blieck
Geboortedatum: 16 juli 1999
Chiro-anciënniteit:
- Tito's (2016-2017)
- Rakwi (2017-2018)
- Kaspi's (2018-2019)
Telefoon: 0470 05 18 00
Email: arno.blieck@chirowijnendale.be

Onze leidingsploeg wordt bijgestaan door:

Lara Van de Velde (Volwassen Begeleider)

lara.vandevelde@chirowijnendale.be

0472 01 23 89

 

Guy Vanhulle (Webmaster)

webmasters@chirowijnendale.be