Leiding

Voor het werkjaar 2020-2021 telt onze leidingsploeg 20 enthousiaste vrijwilligers!

Voor verdere vragen ivm met de chiro kan je terecht bij onze groepsleiding: Fien Vancoillie en Carola Schuyesmans.

 

Ribbels

Naam: Charlotte Neyens
Geboortedatum: 5 juni 2002
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2019-2020)
- Ribbels (2020-2021)
Telefoon: 0472 72 79 29
Email: charlotte.neyens@live.be
Naam: Femke Vannieuwenhuyse
Geboortedatum: 18 januari 2000
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2017-2018)
- Rakwi (2018-2019)
- Speelclub (2019-2020)
- Ribbels (2020-2021)
Telefoon: 0493 07 07 64
Email:femke180100@gmail.com
Naam: Arno Blieck
Geboortedatum: 16 juli 1999
Chiro-anciënniteit:
- Tito (2016-2017)
- Rakwi (2017-2018)
- Kaspi (2018-2019)
- Speelclub (2019-2020)
- Ribbels (2020-2021)
Telefoon: 0470 05 18 00
Email:arno.blieck@live.be
Naam: Gauthier Decan
Geboortedatum: 15 juli 1999
Chiro-anciënniteit:
- Rakwi (2018-2019)
- Ribbels (2019-2020)
- Ribbels (2020-2021)
Telefoon: 0476 03 59 14
Email: gauthier.decan@outlook.com

Speelclub

Naam: Emmelie Vandevyver
Geboortedatum: 30 januari 2001
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2018-2019)
- Tito (2019-2020)
- Speelclub (2020-2021)
Telefoon: 0493 12 09 19
Email: emmelievandevyver@telenet.be
Naam: Stijn Deboysere
Geboortedatum: 19 april 2000
Chiro-anciënniteit:
- Tito (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
- Keti (2019-2020)
- Speelclub (2020-2021)
Telefoon: 0483 13 08 74
Email: stijndeboysere@hotmail.be
Naam: Louise Debou
Geboortedatum: 5 januari 1999
Chiro-anciënniteit:
- Vlinder (2016-2017)
- Vlinder (2017-2018)
- Speelclub (2018-2019)
- Ribbels (2019-2020)
- Speelclub (2020-2021)
Telefoon: 0499 40 24 38
Email: louisedebou@hotmail.be
Naam: Danaë Vincke
Geboortedatum: 15 januari 2002
Chiro-anciënniteit:
- Rakwi (2019-2020)
- Speelclub (2020-2021)
Telefoon: 0498 76 81 73
Email: danaevincke@gmail.com
Naam: Eros Willemyns
Geboortedatum: 27 november 2001
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2018-2019)
- Rakwi (2019-2020)
- Speelclub (2020-2021)
Telefoon: 0492 45 08 89
Email: eros.willemyns@outlook.com

Rakwi

Naam: Alexine Vanhee
Geboortedatum: 23 mei 2002
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2019-2020)
- Rakwi (2020-2021)
Telefoon: 0491 08 39 46
Email: alexine.vanhee@gmail.com
Naam: Yara Folens
Geboortedatum: 20 oktober 1999
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2016-2017)
- Kaspi (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
- Ribbels (2019-2020)
- Rakwi (2020-2021) 
Telefoon: 0470 56 78 48
Email: yara.folens@gmail.com
 Naam: Bas Werbrouck
Geboortedatum: 7 april 2000
Chiro-anciënniteit:
- Tito (2018-2019)
- Tito (2019-2020)
- Rakwi (2020-2021)
Telefoon: 0473 36 17 33
Email: bas.werbrouck@skynet.be

Tito

Naam: Fien Vancoillie (GROEPSLEIDING)
Geboortedatum: 22 september 1999
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2016-2017)
- Ribbels (2017-2018)
- Kaspi (2018-2019)
- Speelclub (2019-2020)
- Tito (2020-2021)
Telefoon: 0496 17 96 42
Email: fienvancoillie@gmail.com
Naam: Pieter Luypaert 
Geboortedatum: 18 juli 2000 
Chiro-anciënniteit: 
- Ribbels (2017-2018) 
- Speelclub (2018-2019) 
- Vlinder (2019-2020)
- Tito (2020-2021)
Telefoon: 0476 56 94 58 
Email: pieter.luypaert00@gmail.com
Naam: Lieselotte Dekoninck
Geboortedatum: 16 september 1999
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2016-2017)
- Speelblub (2017-2018)
- Rakwi (2018-2019)
- Speelclub (2019-2020)
- Tito (2020-2021)
Telefoon: 0471 36 45 42
Email: dekonincklieselotte@gmail.com

Keti

Naam: Carola Schuyesmans (GROEPSLEIDING)
Geboortedatum: 18 oktober 1998
Chiro-anciënniteit: 
- Vlinder (2016-2017)
- Kaspi (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
- Rakwi (2019-2020)
- Keti (2020-2021)
Telefoon: 0473 28 01 21
Email: carola.schuyesmans@skynet.be
Naam: Felix Falk
Geboortedatum: 
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2017-2018)
- Tito (2019-2020)
- Keti (2020-2021)
Telefoon: 0486 79 46 34
Email: felix.falk@gmail.com

Aspi

Naam: Hannes Eeckeloo
Geboortedatum: 27 juli 2000
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2017-2018)
- Tito (2018-2019)
- Rakwi (2019-2020)
- Aspi (2020-2021)
Telefoon: 0493 06 80 77
Email: hannes.eeckeloo@gmail.com
Naam: Lisa Gobert
Geboortedatum: 19 mei
Chiro-anciënniteit:
- Rakwi (2012-2013)
- Ribbels (2015-2016)
- Tito (2016-2017)
- Ribbels (2019-2020)
- Aspi (2020-2021)
Telefoon: 0494 91 82 57
Email: lisa.gobert@hotmail.com

Vlinder

Naam: Femke Blomme
Geboortedatum: 3 juni 2000
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2018-2019)
- Keti (2019-2020)
- Vlinder (2020-2021)
Telefoon: 0491 64 89 01
Email: femke.blomme@gmail.com

Onze leidingsploeg wordt bijgestaan door:

Lara Van de Velde (Volwassen Begeleider)

lara.vandevelde@chirowijnendale.be

0472 01 23 89

 

Guy Vanhulle (Webmaster)

webmasters@chirowijnendale.be