Leiding

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voor het werkjaar 2021-2020 telt onze leidingsploeg 27 enthousiaste vrijwilligers!

Voor verdere vragen ivm met de chiro kan je terecht bij onze groepsleiding: Fien Vancoillie en Carola Schuyesmans.

Ribbels

Naam: Senne Defoort
Geboortedatum: 13 september 2004
Chiro-anciënniteit: 
- Ribbels (2021-2022)
Telefoon: 0468 30 38 96
Email: senne.defoort@hotmail.com
Naam: Dries Neyens
Geboortedatum: 20 februari 2004
Chiro-anciënniteit: 
- Ribbels (2021-2022)
Telefoon: 0470 23 57 15
Email: dries.neyens2002@gmail.com
Naam: Julie Neyens
Geboortedatum: 16 januari 2004
Chiro-anciënniteit:  
- Ribbels (2021-2022)
Telefoon: 0476 02 74 30
Email: julie.neyens@live.be
Naam: Eros Willemyns 
Geboortedatum: 27 november 2001 
Chiro-anciënniteit: 
- Speelclub (2018-2019) 
- Rakwi (2019-2020) 
- Speelclub (2020-2021) 
- Ribbels (2021-2022)
Telefoon: 0492 45 08 89 
Email: eros.willemyns@outlook.com
  Naam: Emmelie Vandevyver 
Geboortedatum: 30 januari 2001 
Chiro-anciënniteit: 
- Ribbels (2018-2019) 
- Tito (2019-2020) 
- Speelclub (2020-2021) 
- Ribbels (2021-2022)
Telefoon: 0493 12 09 19 
Email: emmelievandevyver@telenet.be
Naam: Hannes Eeckeloo 
Geboortedatum: 27 juli 2000 
Chiro-anciënniteit: 
- Speelclub (2017-2018) 
- Tito (2018-2019) 
- Rakwi (2019-2020) 
- Aspi (2020-2021) 
- Ribbels (2021-2022)
Telefoon: 0493 06 80 77 
Email: hannes.eeckeloo@gmail.com
Naam: Lisa Gobert 
Geboortedatum: 19 mei 1994 
Chiro-anciënniteit: 
- Rakwi (2012-2013) 
- Ribbels (2015-2016) 
- Tito (2016-2017) 
- Ribbels (2019-2020) 
- Aspi (2020-2021) 
- Ribbels (2021 - 2022)
Telefoon: 0494 91 82 57 
Email: lisa.gobert@hotmail.com
Naam: Louise Debou 
Geboortedatum: 5 januari 1999 
Chiro-anciënniteit: 
- Vlinder (2016-2017) 
- Vlinder (2017-2018) 
- Speelclub (2018-2019) 
- Ribbels (2019-2020) 
- Speelclub (2020-2021) 
- Ribbels (2021-2022)
Telefoon: 0499 40 24 38 
Email: louisedebou@hotmail.be

Speelclub

Naam: Fleur Vannieuwenhuyse 
Geboortedatum: 18 juni 2004 
Chiro-anciënniteit: 
- Speelclub (2021-2022) 
Telefoon: 0470 04 04 20 
Email: fleurvannieuwenhuyse1806@gmail.com
Naam: Niel De Bosschere
Geboortedatum: 26 december 2004
Chiro-anciënniteit: 
- Speelclub (2021-2022)
Telefoon: 0495 99 17 63
Email: nieldebosschere2612@gmail.com

 

Naam: Robbie Blieck
Geboortedatum: 9 maart 2004
Chiro-anciënniteit: 
- Speelclub (2021-2022)
Telefoon: 0483 64 35 29
Email: robbieblieck0903@gmail.com
Naam: Felix Falk
Geboortedatum: 29 maart 2000
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2017-2018)
- Tito (2019-2020)
- Keti (2020-2021)
- Speelclub (2021-2022)
Telefoon: 0486 79 46 34
Email: felix.falk@gmail.com
Naam: Carola Schuyesmans (GROEPSLEIDING)
Geboortedatum: 18 oktober 1998
Chiro-anciënniteit: 
- Vlinder (2016-2017)
- Kaspi (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
- Rakwi (2019-2020)
- Keti (2020-2021)
- Speelcub (2021-2022)
Telefoon: 0473 28 01 21
Email: carola.schuyesmans@skynet.be
Naam: Fien Vancoillie (GROEPSLEIDING)
Geboortedatum: 22 september 1999
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2016-2017)
- Ribbels (2017-2018)
- Kaspi (2018-2019)
- Speelclub (2019-2020)
- Tito (2020-2021)
- Speelclub (2021-2022)
Telefoon: 0496 17 96 42
Email: fienvancoillie@gmail.com

Rakwi

Naam: Sean D'artois
Geboortedatum: 12 augustus 2003
Chiro-anciënniteit:
- Rakwi (2021-2022)
Telefoon: 0484 72 32 04
Email: sean.dartois@gmail.com
Naam: Foppe Vandewiele
Geboortedatum: 9 februari 2004
Chiro-anciënniteit:
- Rakwi (2021-2022)
Telefoon: 0471 78 56 35
Email: foppe.vandewiele@gmail.com
Naam: Charlotte Neyens
Geboortedatum: 5 juni 2002
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2019-2020)
- Ribbels (2020-2021)
- Rakwi (2021-2022)
Telefoon: 0472 72 79 29
Email: charlotte.neyens@live.be
Naam: Stijn Deboysere
Geboortedatum: 19 april 2000
Chiro-anciënniteit:
- Tito (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
- Keti (2019-2020)
- Speelclub (2020-2021)
- Rakwi (2021-2022)
Telefoon: 0483 13 08 74
Email: stijndeboysere@hotmail.be
Naam: Pieter Luypaert 
Geboortedatum: 18 juli 2000 
Chiro-anciënniteit: 
- Ribbels (2017-2018) 
- Speelclub (2018-2019) 
- Vlinder (2019-2020)
- Tito (2020-2021)
- Rakwi (2021-2022)
Telefoon: 0476 56 94 58 
Email: pieter.luypaert00@gmail.com

Tito

Naam: Alexine Vanhee
Geboortedatum: 23 mei 2002
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2019-2020)
- Rakwi (2020-2021)
- Tito (2021-2022)
Telefoon: 0491 08 39 46
Email: alexine.vanhee@gmail.com
Naam: Femke Vannieuwenhuyse
Geboortedatum: 18 januari 2000
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2017-2018)
- Rakwi (2018-2019)
- Speelclub (2019-2020)
- Ribbels (2020-2021)
- Tito (2021-2022)
Telefoon: 0493 07 07 64
Email:femke180100@gmail.com
Naam: Lieselotte Dekoninck
Geboortedatum: 16 september 1999
Chiro-anciënniteit:
- Ribbels (2016-2017)
- Speelblub (2017-2018)
- Rakwi (2018-2019)
- Speelclub (2019-2020)
- Tito (2020-2021)
Telefoon: 0471 36 45 42
Email: dekonincklieselotte@gmail.com

Keti

 Naam: Bas Werbrouck
Geboortedatum: 7 april 2000
Chiro-anciënniteit:
- Tito (2018-2019)
- Tito (2019-2020)
- Rakwi (2020-2021)
- Keti (2021-2022)
Telefoon: 0473 36 17 33
Email: bas.werbrouck@skynet.be
Naam: Arno Blieck
Geboortedatum: 16 juli 1999
Chiro-anciënniteit:
- Tito (2016-2017)
- Rakwi (2017-2018)
- Kaspi (2018-2019)
- Speelclub (2019-2020)
- Ribbels (2020-2021)
- Keti (2021-2022)
Telefoon: 0470 05 18 00
Email:arno.blieck@live.be
Naam: Danaë Vincke
Geboortedatum: 15 januari 2002
Chiro-anciënniteit:
- Rakwi (2019-2020)
- Speelclub (2020-2021)
- Keti (2021-2022)
Telefoon: 0498 76 81 73
Email: danaevincke@gmail.com


Aspi

Naam: Yara Folens
Geboortedatum: 20 oktober 1999
Chiro-anciënniteit:
- Speelclub (2016-2017)
- Kaspi (2017-2018)
- Ribbels (2018-2019)
- Ribbels (2019-2020)
- Rakwi (2020-2021) 
- Aspi (2021-2022)
Telefoon: 0470 56 78 48
Email: yara.folens@gmail.com
Naam: Gauthier Decan
Geboortedatum: 15 juli 1999
Chiro-anciënniteit:
- Rakwi (2018-2019)
- Ribbels (2019-2020)
- Ribbels (2020-2021)
- Aspi (2021-2022)
Telefoon: 0476 03 59 14
Email: gauthier.decan@outlook.com

Onze leidingsploeg wordt bijgestaan door:

Lara Van de Velde (Volwassen Begeleider)

lara.vandevelde@hotmail.com

0472 01 23 89

 

Guy Vanhulle (Webmaster)

webmasters@chirowijnendale.be